ההצלחות שלנו

לבומבה ניקיון יש ברזומה מבחר עשיר בלקוחות מרוצים מדרום הארץ ועד מרכזה.

מאות לקוחות שהזמינו אותנו עבור ניקוי ספות, מזרנים, שטיחים וריפודי רכב וחידשנו עבורם את הריפוד / שטיח החביב עליהם, כך שהכתמים והעיפוש נעלמו והברק והניחוח הנעים נשארו במקום!

זה נכון, שניקוי ספות מומלץ בעיקר למי שיש באמצעותו סלון יקר או ריהוט משרדי מובחר המהווה חלק מהפנים של החברה, אך לא רק !

ניקוי ספות מתאים לכל מי שמעוניין לחסוף כסף (ועל ידי כך לתרום משהו קטן גם לאקולוגיה שלנו במאה ה-21) ולחדש את הריהוט הישן והטוב, לאחר כמה שנים טובות של שימוש, במקום להשליך אותו למטמנת האשפה הקרובה לביתכם. אל תמהרו לזרוק את הספה הישנה שלכם (שעלתה לכם אלפי עד עשרות אלפי שקלים בעבר) אם הצטברו כמה כתמים, הזמינו אותנו ואנחנו נחזיר עטרה ליושנה באמצעות הציוד החדיש שלנו והתכשירים האיכותיים. 

אך איננו חברת ניקוי ספות בלבד, אלא גם מטפלים בשטיחים מוכתמים, מזרנים  וריפודי רכבים בסוכניות ליסינג וציי רכב. 

למידע נוסף והזמנת ניקוי, תרגישו חופשי לחייג: 0526151355 או מלאו את הטופס הבא

מריה אלמליח
מריה אלמליח
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חנן ,עשה עבודה נהדרת באדיבות ובחיוך , משתמש בציוד משוכלל ,כן ירבו כמוהו!
Ofer Verta
Ofer Verta
קרא עוד
בומבה ניקיון איכותיים מאוד גם מבחינת המחיר וגם מבחינת הניקיון . אני ממליץ בחום הבחור עבד מאוד קשה על הספה שלי והשטיח והוציא אותם ממש כמו חדשים. מבחינתי ציון 10.
מעיין טל
מעיין טל
קרא עוד
לקחתי ניקוי ריפודים לספות, לרכב ולמזרן שינה, שהיו צריכים ניקוי יסודי.. חנן הגיע וביצע עבודה מקצועית ואיכותית ביותר, הריפוד חזר להראות כמו חדש ועם ריח מדהים! תודה רבה על כל העבודה ועל האווירה הנעימה שלך! ממליצה בחום לכל סוגי הריפודים!
יעקב
יעקב
קרא עוד
חנן איש מקסים יסודי הגיע אלי לחולון לרכב Cx5 ריפודים היו שנים ללא ניקוי ,עכשו הם כמו חדש ריח טוב כיף לשבת ,מחיר הוגן ,טיפ למי שרוצה ניקוי רצפת הרכב יש לדרוש מראש ,מומלץ.
אדיסו קאסיי
אדיסו קאסיי
קרא עוד
בן אדם מקצועי בטירוףףף שירות מעל המצופה חייכן אדיב נעים הליכות וגם בסוף פינק אותי בניטרול ריחות מקצועי לספות לסיכום במילה אחת אלוףףףף אמיתי תודה ענקית חנן אזמין אותך שוב בטוח ממליץ בחום חברים
הקודם
הבא