ניקוי ספות באשדוד

מתגוררים באשדוד ומחפשים חברה איכותית לניקוי ספות וחידוש ריפודים? מחפשים איש מקצוע מהאזור שלכם, שיגיע אליכם בזריזות, תוך שהוא מעניק לכם שירות אדיב ומקצועי עם חיוך על פניו? חייכן אין צורך להמשיך בחיפושים 😃

בחברת בומבה ניקיון מספקים שירותי ניקיון עבור כל סוגי הכורסאות וספות (בד, עור, זמש וכד’) ומתמחים בהחזרת הריפודים למצבם האידיאלי, תוך השארתם מבושמים לאורך זמן.

אנו משתמשים במכשור המתקדם ביותר כיום בתחום ניקוי הריפודים בישראל.

לדוגמה, אנו משתמשים במכונת השטיפה וקרצוף המתקדמת של “Sabrina Maxi” שיובאה מארה”ב, ומפעילה חום של קרוב למעלה מעלות עבור הסרה יעילה של כתמים מהריפוד היקר שלכם וכמו כן גם מייבשת במהרה את המשטחים לאחר הניקוי.

בנוסף לכך, בבומבה ניקיון מקפידים על שימוש בחומרי הניקיון האיכותיים (וה”ירוקים”) ביותר בענף ואנו מתאימים אותם לכל סוג ריפוד בנפרד.

חברת בומבה ניקיון תעשה הכל כדי שהסלון (או המשרד שלכם) שלכם יבהק בניקיונו והריפודים שלכם ישרתו אתכם למשך שנים רבות נוספות.

 

חידוש ספות באשדוד – כי לסלון שלכם מגיע יותר!

רובנו אוהבים את סלון ביתנו או את כורסתנו בחדר המשרד, מכדי להחליפה לגמרי לאחר שהיא מוכתמת או מתבלה במידה קלה ולא נתלהב להחליפה בכל כמה שנים בודדות. אולם מנגד, רובנו לא מסוגלים מבחינת זמן וידע, להסיר כתמים ולנקות את הריפודים שלנו בכוחות עצמנו. גם תחזוקה שוטפת של שאיבת וניקוי הריפודים שלנו מאבק ופירורי מזון, הוא לא משהו שרבים מאיתנו מתמידים בו בשגרת היום יום העמוסה שלנו (לקריאת טיפים לניקוי ספות>>).

זוהי הסיבה שבשמה יש צורך אצל רובנו, בניקוי וחידוש ריפודים מקצועי, על מנת שהם יהיו במיטבם – נקיים מאבק מעיק (בייחוד בקרב האלרגיים לקרדית האבק מבינינו) ומרשימים למראה.

הספה, הכורסא או הכיסא שלכם ייראו חדשים / כמעט חדשים, לאחר הניקוי המקצועי של בומבה ניקיון.

בנוסף לעובדה שאנו עושים שימוש במכונה איכותית מהשורה הראשונה ובחומרי ניקוי משובחים, בזכות הידע והניסיון של חנן ברבי – הבעלים, תקבלו גם ריפוד מחוטא מפני כל מיני “קרדיות אבק” למיניהן וגם בישום עדין אשר ישאיר על הריהוט שלכם, ניחוח נעים לאורך זמן לא מבוטל.

התקשרו אלינו עוד היום והבטיחו לעצמכם שירות מקצועי ואדיב בביתכם בעיר אשדוד (ובכל ערי השפלה הסמוכות וערי המרכז).
ניקוי ספות באשדוד - בומבה ניקיון