ניקוי ספות

מי מאיתנו לא נהנה לשוב אל בית, מסודר ונקי? התשובה היא סביר להניח, כולם!!

ואיזה חלל בבית הוא המראה להווי המשפחתי ולשאר חלקי הבית? איזה חלל הוא הראשון שבו דורך כל מבקר בביתנו? הסלון כמובן.

הסלון הוא החלל העיקרי והמשמעותי ביותר בבית – מבחינת זמן שהייה ואירוח של מבקרים ולכן חשיבותו של סלון נקי ונאה, היא כה גבוהה ונדרשת.

אחד האלמנטים הבולטים והחשובים ביותר בסלון שלנו, הם הספות או הכורסאות.

אם הספה היא מטונפת, מוכתמת ומאובקת מאוד, לא ישנה אם הבית שלכם מעוצב לעילא, מצוחצח ומסודר, שכן המראה הכללי של החלל הכה חשוב הזה, ינזק כתוצאה ממראה הספה.

מצב הסלונים הוא חמור במיוחד שמדובר בבתים “פעילים” במיוחד – כמו בחלק נכבד מבתי האב  בישראל: ילדים, הורים, חברים הבאים להתארח וחיות מחמד שעירות.

כל אותן נפשות ששוהות בביתכם ושוהים בחלל המרכזי בבית, יושבים או שוכבים על הספה שלכם במשך שנים והלכלוך באופן טבעי – מצטבר: הן בשכבת הבד הראשונה, זו הנראית לעין והן תחתיה כמשקע חיידקים פעיל (“קרדית האבק” למשל) וגם בו יש לטפל.

בשל עובדה זו, שיקלו ברצינות רבה, את ניקויין העמוק והיסודי של הספות שלכם.

ניקוי המותיר את הריפודים מבריקים כאילו היו חדשים וגם ריחניים לאורך זמן ניכר.

חברת בומבה ניקיון תעשה הכל בכדי שהסלון שלכם ינצוץ והספות היקרות שלכם, ישרתו אתכם בצורה נעימה למשך שנים רבות של שימוש.

ברשותנו, האמצעים המתקדמים והנכונים ביותר, עבור ניקוי ספה מקצועי שיסיר גם את מרבית הכתמים העיקשים ביותר.

שימוש אידיאלי במכונה מתקדמת ומשוכללת אשר יובאה על ידינו, במיוחד מארה”ב, מאפשר ניקוי עמוק ויסודי בבית הלקוח, ללא צורך בפירוק או הזזת הספות, תוך שמירה על ניקיון חלל הסלון.

ניקוי ספות / סלונים שלמים / כורסאות או כל ריהוט אחר מצריך בדיקה של סוג הבד (או העור) מתוך ידע אמיתי וניסיון, או במקרה ויש צורך להתאים את חומר הניקוי ועוצמת הניקוי באמצעות המכשיר הייעודי, לאותו רהיט מסוים.

חשוב לדעת, כי ניקוי ספות או כל ריהוט אחר אינו דבר של מה בכך, אין מדובר כאן ב”רק” לעבור עם המכונה על הספה, את זה כל אחד יכול לעשות בהינתן העובדה שיש לו מכונה. ריפודים רבים, הינם רגישים ועדינים לניקוי, בייחוד ספות עור (על אחת כמה וכמה אם מדובר על עור הפוך – “זמש”) ועלולים להינזק על ידי “אנשי מקצוע” שאינם מיומנים דיים ו/או אינם מצוידים במכשור ובתכשירי הניקוי הנכונים עבור עבודת הניקוי העדינה. 

חברה לניקוי ספות אמורה לדעת איך להתאים את אופי הטיפול בריפוד לסוג החומר ממנו הוא מורכב (בד, עור, פשתן וכו’). היא צריכה להתאים את סוג חומר הניקוי, כמותו, משך הטיפול ועוד משתנים שישפיעו רבות על התוצאה הסופית של ניקיון הרהיט.

בומבה ניקיון היא בעלת ניסיון רב בתחום ויודעת בדיוק את המשתנים החיוניים להבטחת ריפוד מצוחצח ומחודש ברמת  מראה של ספה כמעט חדשה עד חדשה.

אז תבטיחו לעצמכם ניקוי ספה מקצועי בהקדם וצרו עימנו קשר

שתפו מאמר בפייסבוק