ניקוי ספות בבאר שבע

רבים מאיתנו שואלים עצמם את השאלה: האם צריך להשלים עם העובדה שלאחר מספר שנים בודדות של שימוש לא מבוטל בספות שלנו והכתמתם, צריך להחליפם אפילו אם עלו לנו סכום לא קטן של כסף ואפילו אם אנחנו מאוד מחבבים אותן?
אז התשובה הקצרה היא בדרך כלל: לא!
ברובם המוחלט של המקרים, באמצעות ניקוי ספות מקצועי, תוך שימוש מושכל בציוד וחומרי ניקוי מתאימים, יוכל איש המקצוע שתזמינו, להסתדר עם ספות וכורסאות שאיבדו את מראם המקורי – הוכתמו ואיבדו את הטקסטורה שלהם.
לכן, אם אתם תושבי באר שבע והסביבה וממש לא ממהרים להיפטר מהסלון הנוכחי שלכם, עליו שילמתם בעבר סכום לא מבוטל של כסף ועליו השקעתם זמן ואנרגיה בבחירה, מומלץ שתקראו את המאמר של “בומבה ניקיון”, בנושא ניקוי ספות בבאר שבע ותקבלו את התמונה הרחבה אודות הפתרונות שאנו מציעים לכם עבור חידוש סלונכם.

המדריך המקוצר לניקוי כתמים שונים מהספה (בשימוש באמצעים ביתיים בלבד)

כן. ישנם מצבים בהם מצב הסלון שלכם הוא כזה שאינו מחייב אתכם בהכרח להזמין ניקוי ספות מקצועי ואתם יכולים לבצע את הסרת הכתמים בעצמכם, אך עליכם לזהות את אותן סיטואציות בהם תוכלו לעשות את זה לבדכם ואת אלו שאם תעשו את זה בכוחות עצמכם, אתם עלולים לפגוע בספה ולהחמיר את מצבה.

אחד הדגשים הכי חשובים בניקוי ספות עצמי, הוא לבצע את הטיפול סמוך ככל האפשר להיווצרות הכתם, כלומר לגשת למלאכת הניקוי כמה שיותר מהר!

כתמים ותיקים, שכבר חדרו לעומק הריפודים או כתמים רבים כדאי כבר להשאיר לאנשי המקצוע, מפני שטיפול כזה כבר יהיה מורכב מדי עבור האמצעים הביתיים שברשותכם ועבור הזמן הפנוי שלכם.

בכל מקרה, במידה והחלטתם לנקות את הספות בעצמכם, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם במלאכה החשובה:

ניקוי כתם זיעה – שפשפו את הכתם קלות באמצעות מברשת רכה בשילוב מים ואבקת כביסה. לאחר מכן, ספגו את הנוזלים וייבשו אותם בצורה מלאה באמצעות שמש או פן לשיער.

ניקוי כתמי שמן – עוברים על השמן עם מטלית ספוגה במים בשילוב עם חומץ לבן (ביחס של 100 מ”ל חומץ לליטר אחד מים) ולאחר מכן משפשפים קלות את הכתם עם מברשת רכה. לבסוף, סופגים טוב- טוב את כל הנוזלים ומייבשים את הספה באופן טבעי – בשמש או מלאכותי, למשל באמצעות פן לשיער כתמי שתן: חיות מחמד וגם פעוטות עלולים להשאיר מזכרת לא נעימה על הספה. אז מה הדרך היעילה ביותר

עובש – זהו כתם שעלול להופיע בספות בד וחשוב מאוד לטפל בו ביסודיות בשל כך שהוא בגדר סכנה בריאותית לאדם.

הדרך העיקרית לניקוי עצמי של עובש מהספה, היא: שפשוף האזור הנגוע באמצעות מיץ לימון, כיסויו במלח למשך זמן שאינו עולה על שעה ואז מעבר על הכתם עם מטלית רטובה ולבסוף, ייבוש הנקודה.

ניקוי משיער של חיות המחמד – הפתרון הטוב ביותר, הוא לעבור עם רולר עם מדבקה מיוחדת הגורפת את השיער (ניתן לרכוש אותם בכל מיני חנויות סטוק למיניהם), אולם קחו בחשבון, שהסבירות שתצליחו להעלים באופן מוחלט או קרוב לכך, את שאריות השיער של ידידיכם הפרוותיים, היא נמוכה מאוד!  חלק גדול מהשיער, חודר אל פנים הספה, מתחת למושבים וכד’ וכנראה שלא תצליחו להסיר את כל אותן שיערות (המצטברות לכדורי אבק), ללא טיפול מקצועי באמצעות שואבי אבק חזקים במיוחד, הנמצאים ברשותם של מנקי ספות מקצועיים.

הצטברותו של הרבה אבק בין מושבי הספות שלכם, היא עניין רציני, כיוון שיש לה השלכות על בריאותכם. בתוך האבק, טמון היצור המיקרוסקופי שנקרא “קרדית האבק”, אשאר גורם לתגובות אלרגיות במערכת הנשימה ובעור. על כן, אם לא ביצעתם שאיבה משמעותית וחזקה של אבק מהסלון שלכם, כבר זמן ממושך העולה על שנה, שיקלו ברצינות רבה את הזמנתו של שירות ניקוי כורסאות וספות אליכם לבית או לעסק.

הפעולות שחשוב להימנע מהן בניקוי ספות עצמי

אז דיברנו אתכם על ניקוי ספות בכוחות עצמכם, אבל רגע לפני שאתם מבצעים טעויות שרבים עושים ועשויות להחמיר את מצב הספות- עד הריסת הריפוד לגמרי, קחו בחשבון ששירות ניקוי ספות מקצועי, עשוי להיות האופציה הטובה ביותר עבורכם. במצבים בהם נראה לכם שהכתם “גדול עליכם” לטיפול, במקרים בהם לא מיהרתם לטפל בכתם שנוצר והוא נטמע בספה כבר באופן מובהק, במצבים בהם פשוט אין לכם את הזמן ו/או האנרגיה להתעסק בניקוי בעצמכם, אל תהססו ופנו לקבלת שירות מקצועי בתחום. אך אם בכל זאת פניתם ליישם את מה שכתבנו כאן במאמר והחלטתם לנסות לנקות בעצמכם את הספה, יש מספר דברים שאתם מוכרחים להימנע מהם:

  • שפשוף חזק של ספת בד – אין ללחוץ חזק מדי על הכתם אלא לנגב בעדינות מגבולות הכתם החיצוניים כלפי הפנים. אם תשפשפו חזק מדי את הבד, אתם תחדירו את הלכלוך עוד יותר פנימה ולא תוכלו להסיר אותו אחר כך.
  • הרטבת ספת הבד שלכם – בחרו מטלית חדשה (לא כזאת שניקיתם בה דברים אחרים קודם לכן) ולחה בלבד (לא ספוגה מים) ועיברו בעדינות על הלכלוך. אם תרטיבו את בד הספה, תוכלו לצפות לכך שהריפוד יעלה עובש ועם זה כבר תהיה לכם בעיה גדולה להתמ
  • הימנעו משימוש ב”ספוג הפלא” ובמברשות סינתטיות עבור ניקוי ספת עור – בעלי ספות עור רבים, משתמשים ב”ספוג הפלא” ודומיו עבור ניקוי כתמים מריפוד העור בסלון, אך זוחהי טעות חמורה. ספוג זה, יחד עם מברשות סינתטיות, יסירו גם את השכבה העליונה של העור יחד עם הצבע שלו ולכן יש להימנע מכך באופן גורף.

ניקוי ספות בבאר שבע – כיצד לבחור את המקצוען?

אז החלטתם שאתם מעוניינים לשכור את שירותיו של מנקה ספות מאזורכם? כעת איך תדעו שאתם שוכרים את האדם הנכון למשימה? כזה שיבצע את המלאכה באופן מקצועי, יגיע בזמן ויבצע את המשימה בזמן סביר ולא יגבה ממכם סכום מופרז?

המלצות בגוגל ואינדקסים שונים- כאשר אתם ניגשים לבחור את החברה / האדם לביצוע השירות החשוב של ניקוי ספות, כדאי לכם לעשות מעט “שיעורי בית” לפני שאתם סוגרים פרטים. בדקו ברשת על אנשי מקצוע מתחומכם וכוונו עצמכם לכאלה שמקבלים חוות דעת רבות ומפורטות מלקוחות עבר. בדקו כמה מהם אומרים דברים חיוביים על ספק השירות, לעומת כמה מהם שמבקרים את השירות.

צרו קשר עם שני אנשי מקצוע (לפחות) – תוכלו לקבל אינדיקציה מי נשמע לכם יותר אדיב ומשכנע במקצועיותו. השוו כמובן בין המחירים שהם מציעים ושקללו את זה בתמונה הרחבה אודות איש המקצוע אותו אתם שוקלים לשכור.

מיקום הספק ביחס למיקום הספה שזקוקה לניקוי- העדיפו איש מקצוע שקרוב למיקומכם, כך שהזמן שקבעתם איתו לעבודה, לא יוכל להיפגע קשות כתוצאה מפקקים הנובעים ממרחק רב בינו לבינכם. אם אתם גרים בבאר שבע, העדיפו מנקה ספות מהנגב והשפלה ולא מאזור המרכז למשל.

זמינות לעבודה – לפני שתסגרו את העסקה מול איש המקצוע, בררו מולו מולו, מתי יוכל להגיע אליכם וכמה זמן העבודה תימשך, כך שלא תצטרכו לשרוף זמן יקר במקום הניקוי, בו בזמן שאתם צריכים להיות במקום אחר.

מחירו של שירות ניקוי ספות בבאר שבע

ראשית כל הבהרה מבומבה ניקיון, המלצתנו לכלל האוכלוסייה ולכל סוג ספה, היא על ניקוי בתדירות של לפחות פעם 1 בשנה (אם אפשר אז פעמיים זה אידיאלי) .

כמובן שעלות ניקוי הספות, תלויה בגודלה (למשל ספת 2+2 מושבים או 2+3, המחיר יהיה שונה), במצבה ובסוג הבד ממנה היא מורכבת – בד, עור, זמש וכו’. גורם נוסף המשפיע על עלות הניקוי הוא הטכניקה בה נעשה שימוש לצורך הניקיון- ניקוי בקיטור, ניקוי יבש, ניקוי בהזרקת מים וכד’, שלכל סוג טיפול, יש את יתרונותיו וחסרונותיו.

לרוב, ניקוי ספה באמצעות הזרקת מים יעלה פחות מהטכניקות האחרות, אך הוא ייתן מענה מצוין לרוב המקרים של הכתמת ריפודי הספות ועל כן, לא צריך להיות חשש בניקוי בדרך זו.

בומבה ניקיון- לניקוי ספה בבאר שבע

מושבו של העסק שלנו הוא בעיר אשדוד ואנחנו בהחלט מספקים מענה לתושבי העיר באר שבע, המעוניינים בקבלת שירות ממקצוען אמיתי בניקוי ספות, מזרונים, שטיחים וריפודי רכב. הזמנת שירות מאיתנו, אומרת שתקבלו ספה מחודשת- נקייה, מבריקה ומבושמת קלות בריח נעים שילווה אתכם לאורך זמן וכל זה במחיר תחרותי. אנחנו מבטיחים לכם מקצועיות ואדיבות שיגרמו לכם לרצות להזמין אותנו בכל פעם מחדש ואף להמליץ עלינו בביטחון.

לשאלות והזמנת שירות>> 0526151355