מחפשים חברה לניקוי ספות בדרום ?

בומבה ניקיון מתמחה בחידוש ריפוד, ניקוי שטיחים מקצועי וניקוי מושבי רכב ברמה גבוהה במיוחד.

אנו מגיעים מהעיר אשדוד, לביתכם, לרכבכם או לעסק ונותנים לכם שירות אדיב ומקצועי ללא דופי ובמחירים משתלמים!

בבומבה ניקיון מטפלים בכל סוגי הריפודים והשטיחים ואנו יודעים שתצאו מרוצים מעבודתנו, שתראו את הספה/ כורסא / שטיח שלכם נראה כמו חדש!

מדוע שלא אנקה את הספה בעצמי ?

רק לפני מספר שנים, עמלתם למצוא את מערכת הישיבה או הכורסא שאתם משתמשים בה כיום. חשבתם על איזה סוג ריפוד אתם רוצים לשבת, באיזה צבע הוא צריך להיות כדי להתאימו לאווירה בבית, באיזה תקציב לקנות ובאיזה חנות. אולי אפילו עברתם במהלך חיפושכם, בין כמה חנויות ריהוט ונגרים, עד שבחרתם בסוף את הדגם המועדף עליכם. ייתכן גם ששילמתם כסף לא מועט עבור הספות / כורסאות שלכם.

אם לפחות חלק מהדברים הנ”ל נכונים, הגיוני שלא תמהרו להיפטר מריהוט הישיבה שלכם כל כך מהר ותעדיפו לנקותו ולחדשו, כך שכל האבק המעיק, הריח המעופש והכתמים שהצטברו, יתחלפו בברק וניחוח בישום עדין ונעים.

אז כן, אתם יכולים לנקות את הריפודים שלכם (בתנאים מסוימים, בהם הספה לא מוכתמת מאוד ואינה במצב חמור של הזנחה) לבדכם, אך המאמץ והזמן הכרוך בכך, כמו גם הסיכון הגדול שטמון בניקוי עצמי של ספה (שימוש בחומרי ניקוי לא איכותיים או לא מתאימים ספציפית לסוג הריפוד, שפשוף חזק מדי של הריפוד, ייבוש לא מספיק טוב לאחר הניקוי ועוד) מונע מרבים לשקול בכובד ראש את האפשרות הזו והם פונים (ובצדק רב, במקרים רבים) לבעל מקצוע לניקוי ספות בדרום.

ניקוי ספות דורש לא רק ידע לגבי הפעולות שמהן כדאי להימנע, אלא גם ניסיון מקצועי וציוד מתאים.

כיצד אנו בבומבה ניקיון מנקים ספות ?

שימוש אידיאלי במכונת שטיפה וקרצוף משוכללת אשר יובאה על ידינו, במיוחד מארה”ב (דגם מתקדם של חברת “Sabrina Maxi” הידועה בתחום) + שימוש

בחומרי ניקוי איכותיים, אורגניים וידידותיים לסביבה, עושים אותנו לאנשי השירות שאתם  רוצים עבור חידוש השטיחים וריפודים היקרים שלכם.

התייעצו עם אנשים באזור מגוריכם- שמעו וקראו חוות דעת מלקוחות אחרים ושוחחו עם איש המקצוע עצמו, כדי לראות לבחון האם הוא נשמע לכם באופן אישי, האם הוא פנוי לשרתכם בזמן המתאים לכם והאם המחיר אותו הוא גובה עבור עבודתו, נשמע בעינכם הוגן וכדאי.

הזמינו שירות ניקוי ספות, אך ורק מאנשי מקצוע מנוסים, שיודעים לטפל בכל סוג ריפוד (עור, זמש, בד וכד’) ללא חשש ואשר צברו חוות דעת חיוביות מלא מעט לקוחות לפניכם.

הזמינו ניקוי ספות בדרום – עוד היום

בין אם אתם זקוקים לשירות ניקוי ספות באשדוד שבשפלה (העיר ממנה אנו מגיעים) ובין אם דרומה משם בנגב, בבאר שבע וסביבתה, בומבה ניקיון היא כתובתכם עבור ניקוירהיטים ושטיחים.

אנחנו נעשה הכל כדי להגיע אליכם בזמן ולחדש עבורכם את הספות וכורסאות, כך ששוב יהיה לכם נעים לשבת או לשכב עליהן ואנו אף בטוחים שמהר מאוד גם תזכו למחמאות מאורחיכם. הזמינו אותנו לניקוי ספות בדרום, עוד היום ואנו מבטיחים שהספות שלכם יודו לכם! 

ניקוי ספות בדרום - בומבה ניקיון