ניקוי מושבי רכב

ריפודי הרכב שלנו מוכתמים מיום ליום ומתלכלכים בצורה שפוגמת בחווית הנהיגה / נסיעה בו ומורידה את ערכו הכספי כמובן. 
עם העלייה בכמות הרכבים בישראל, גוברת גם התנועה והעומס בכבישי ארצנו, כך שיוצא שאנו “מבלים” יותר ויותר שעות בתוך הרכב ונושמים את האבק המצטבר ומייצרים לכלכוך נוסף על המושבים.

הכתמים הללו, גורמים לרכב להיות פחות אסתטי ומשרים חוסר נעימות.

אנו בבומבה ניקיון, מציעים לכם ניקוי מושבי רכב ברמה גבוהה מאוד, אשר תשפר את חווית השימוש ברכב ותעלה מחדש את ערכו הכספי שנפגע.

ניקוי ריפודים ברכב - בומבה ניקיון

כיצד ננקה את הריפודים ברכב?

בשל הידע והמקצועיות שצברנו בתחום ניקוי הריפודים (למיניהם), בזכות החומרים המיוחדים והאיכותיים שאנו עושים בהם שימוש ובזכות ניידות מכשיר הניקוי המודרני שלנו וגודלו הקומפקטי, אנו יכולים לבצע ניקוי מושבי רכב – יסודי ואיכותי בכל סוגי הרכבים – במושבי בד או עור.

החל מרכב קטן ביותר וכלה במשאיות, אנחנו בבומבה ניקיון, נדאג לעשות חידוש ריפודים לרכב באמצעות חומרי הניקוי הטובים והמתאימים ביותר,בסיוע מכשיר הניקוי המתקדם שברשותנו.

שיטת העבודה שלנו ושימוש בחומרים איכותיים מאד מאפשרים לפרק כתמים קשים מאד כגון: גריז-זפת-דיו-צבע וכו’.

כתמים אלו לא יתנקו בחומרי ניקוי רגילים אלא דורשים טיפול בחומרים מיוחדים אום אנו מייבאים במיוחד מארה”ב. חומרים אלו עומדים בתקינה אמריקאית ויועדו לשוק האמריקאי לניקוי ריפוד בכלים כבדים וחקלאיים המזדהמים מהר יותר מכל מושב/ריפוד אחר.

אנו חוסכים לך זמן וכסף רב ומגיעים אליך לעסק או למפעל ומבצעים את הניקיון בצורה מושלמת, גם אם נצטרך להתעקש מול כל כתם גריז. פתרון זה חוסך לכם זמן ודלק והניקוי מתבצע מול עיניך, בייחוד כאשר מדובר בצי רכב גדול אשר רק לשנע אותו עולה אלפי שקלים.
לעסקים וחברות אנו מציעים שרות V.I.P בהתאם לגודל צי הרכב ולדרישות שונות בהתאם לצורך.

ניקוי מושבי רכב עבור הכנה למכירה

היום כבר לא עושים ניקוי מושבי רכב עצמאית ומבזבזים המון זמן, בלי לראות תוצאות מרשימות. בשביל זה קיימים שירותים מקצועיים כדוגמת שירות חידוש הריפודים לרכב של בומבה ולא מומלץ לכם ללכת על הזול, בדמות תכשירי ניקוי עצמי למיניהם (קיים מגוון עצום ומבלבל בשוק זה) שלא בטוח שישיגו את המטרה שלשמן נקנו ואשר מופיעה בגאון על גבי האריזה.

יכול מאוד להיות, שהתכשיר שנקנה, לא יתאים בצורה מיטבית לסוג הריפוד ברכב המסוים ואין אחריות שאכן הריפודים ייצאו נקיים כמובטח על ידי היצרן.

בנוסף לכך, במידה ומדובר בכתמים קשים שנוצרו לפני זמן רב, לא בטוח שהתכשירים המכילים את החומרים השכיחים בשוק זה, יכולו לעמוד מול האתגר (מבלי לעשות נזק נוסף לריפוד)

הזמינו שירות מקצועי של חידוש ריפודים לרכב שמגיע עד בית העסק (סוכניות ליסינג, מגרשים, חברות הסעות ושאר חברות המחזיקות ציי רכב) או הבית ומבוצע בזמן המתאים לכם , תוך תיאום ציפיות לפני תחילת ביצוע העבודה. 

צרו איתנו קשר באמצעות טופס הפנייה הייעודי או התקשרו אלינו עוד היום בנושא ניקוי מושבי רכב וחידושם.

אנו מבטיחים שלא תתאכזבו!

בברכת דרך צלחה

בומבה ניקיון

שתפו מאמר בפייסבוק